УКРАЇНСЬКИЙ    СПОРТИВНИЙ    ТУРИЗМ

ГОЛОВНА :: ФОРУМ :: ПЛАНИ :: ЗВІТИ :: ПРО КЛУБ :: СТАТТІ :: КОНТАКТИ

 

Як Турклубівці водили Маланку, Іванка, козу, жида і ще купу всякого люду

Якось вже традиційно Старий Новий рік турклубівці святкують під землею. Так що цьогоріч до свят підзбиралась немала компанія у складі Турклубу, його друзів та друзів друзів, які запланували собі веселі вихідні.

Дочекавшись, поки з-під землі після чотирьохденної експедиції, темної ночі, саме у п’ятницю 13-го (якось так символічно), вилізуть восьмеро брудних спелеологів, а у звичайних людей закінчиться робочий тиждень, в суботу вранці до Млинків стало підтягуватись щораз більше народу, компанія була велика та цікава.

Офіційно програма стартувала із цікавезного квесту для просунутих «specially from Слоник». Пан організатор вручив учасникам карти з позначеним маршрутом, (обличчя їх в той момент чомусь помітно посерйознішали), і відправив під землю. Пройшло три години – і у Спелеохату повернулись злющі, брудні і виснажені (навіть не уявляю, в яких то шкурниках їм довелось побувати!) наші інструктори. Але як би там не було, звання інструктора – то велика сила, ну і робота теж звісно. Тож після смачного обіду, знову свіженькі, інструктори потягли за собою під землю  тих, хто бажав пригод на свою голову.

Друга частина – «Гонки  Underground для чайників». То був справжній турнір. Три команди змагались за перемогу. Випробування влаштували комплексне – не лише ж по печері бігати, хай ще і голова попрацює. Тому один блок був інтелектуальний. Хитромудрі питання і спелеозадачки від Єлі змушували пригадувати таблицю множення, довжини печер, площу України (а не всі із школи пам’ятають, ага!) і ще багато всього колись почутого і успішно забутого. Ще один крок до перемоги – спроба подолати смугу перешкод із натягнутих мотузок та дзвіночків на них, що дзвеніли, кляті, здавалося, від кожного поруху. І, нарешті, квест в печері. Шість випробувань. Пройдено! Визначаємо переможців. Тут вітання приймає команда Вінниці. Молодці! У загальному підсумку у них найбільше балів.

Безперечним героєм квесту стала п’ятирічна Марта, що на рівні з дорослими успішно подолала абсолютно всі етапи. Отак ростуть маленькі туристиJ

А увечері до Спелеохати завітали Маланка, Василько, хитрий жид, коза з щедрувальниками, що всіх порозважали, повіншували та привітали із святами. Паралельно жид ще й намагався продати всякий непотріб, Маланка фліртувала з хлопцями, а коза – то взагалі померла просто посеред кімнати. Дякувати треба вмілій режисурі Єлі, що лише за одну репетицію організувала таке святкове дійство.

В кінці вечора всіх чекали цікаві конкурси, брейн-ринг, в яких учасники змагались, заробляючи бали для перемоги в індивідуальному заліку, а головне – смачнючий торт! Переможцем з найбільшою кількістю балів став хлопчик Юрко з Києва. Хороше покоління підростає!

Отак яскраво та весело відсвяткували Старий Новий рік. В неділю організували ще одну екскурсію у Млинки, а далі – на потяг і додому. Дякуємо головним організаторам– Володимиру Бичковському aka Слонику та Єлі, і всім решта, хто долучався до організації, за чудове свято.

За рештою фото сюди

 

на гору >>>

 


ГОЛОВНА :: ФОРУМ :: ПЛАНИ :: ЗВІТИ :: ПРО КЛУБ :: КОНТАКТИ

 

2012 © tourclub