УКРАЇНСЬКИЙ    СПОРТИВНИЙ    ТУРИЗМ

ГОЛОВНА :: ФОРУМ :: ПЛАНИ :: ЗВІТИ :: ПРО КЛУБ :: СТАТТІ :: КОНТАКТИ

Змагання на сереті


Результати
обласних відкритих змагань з техніки водного туризму
„Серет-2011”

26-29 травня в Тернополі в гідропарку „Топільче” на річці Серет відбулися Обласні відкриті змагання з техніки водного туризму „Серет-2011”. Цей захід є традиційним й проводиться з метою популяризації водного туризму, залучення української молоді до активного туризму, підвищення технічного рівня та пошуку нових талантів.
Змагання проводились в класі двомісних байдарок, каяків, дво- та чотиримісних катамаранів. Склад екіпажів байдарок і катамаранів: чоловічий, жіночий та змішаний.
 

У класі каяків проводився додатковий командний виступ, де потрібно було виконати ескімоський переворот, а також етап на витривалість – заїзд на 3 кола дистанції.
Змагання – це перевірка сил як досвідчених туристів та спортсменів, так і початківців, що вперше тримають у руках весло. Для участі не потрібно жодних довідок чи дозволів, головне – бажання спробувати щось нове. І саме для „першачків” 26-27 травня проводились тренування. Не беручи участі у змаганнях, сісти на будь-яке судно міг кожен бажаючий.
У загальному за весь час семінару судна випробувало більше 120 осіб. Наймолодший учасник, що «освоїв» ази техніки водного туризму разом з батьками – Понятовський Володя, якому минув рік. Наймолодший учасник змагань – 9-річний Курило Ростик, найстарший – Суханов Віктор (57 років).
У змаганнях взяли участь не тільки тернополяни (зокрема, з таких місцевих організацій, як велооб’єднання «Шприха», Пласт, гірський клуб Тернопіль, Сокіл, МНК тощо), а й представники з районів нашої області, Львова, Києва, Вінниці, Миколаєва.
Уже традиційно змагання організовує Тернопільський спортивно-туристський клуб.
 

Головний суддя змагань, Володя Бичковський (Слоник)
 

Більше фотографій

Обговорення на форумі

на гору >>>


ГОЛОВНА :: ФОРУМ :: ПЛАНИ :: ЗВІТИ :: ПРО КЛУБ :: КОНТАКТИ

 

2012 © tourclub